Web Çözümleri | Yazılım Çözümleri | Mobil Çözümler | Grafik Çözümleri | Online Pazarlama | Sosyal Medya | Danışmanlık Hizmetleri

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarım
Web tasarım, Firmanızın internette ki  kurumsal profilidir . Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, aktif kullanılan tanıtım aracıdır.


Avrasyasoft, Eşsiz, kaliteli, amaca uygun ve güncel trende uygun web siteleri yapmaktayız, prensiplerimizden asla şaşmadan kalitenin devamlılığını sürdürmek amacı iletüm müşterilerimize maksimum derecede değer vermekteyiz.


Web tasarım hakkında firmamızın öncelik verdiği unsurlar;

» Firmanızın Web tasarımı kurumsal kimliğinizi en sade yolla alıcıya ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı güncel olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı dinamik yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı özgün ve zemini tamamen firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli,
» Firmanızın Web tasarımında kurumsal kimliğinizin metinleri dikkatlice hazırlanmalıdır.

 

Web tasarım firmalarından beklentileriniz ne olmalıdır ?

» Web tasarım hizmetinde en önemli detay hizmet ve güncellik;

Neden mi? Eğer web tasarımınızı yaptırdığınız yer yada kişilere ulaşamıyorsanız web sitenizdeki acil değişmesi gerekli olan adres, telefon, e-mail, ürün fiyatı yada ürün değişikliklerine de anında müdahale edememiş olacaksınız. Web siteniz yoluyla size ulaşmış olan müşteriniz telefonunuz yada e-mail adresiniz değişmişse ve siz onu web tasarım şirketinize yada sitenizi yapan kişilere güncellettiremediyseniz size ulaşamayacak. Ya da adresleriniz güncel olmasına rağmen web sitenizde yer alan ürüner eski yine size web siteniz aracılığı ile ulaşmış müşteri adayı aradığı ürünün sizde olmadığını düşünüp daha sizinle temasa girmeden sitenizden ayrılacak. Bu durumda sitenizin güncel bir yapıya sahip olmasının ne kadar önemli olduğu da vurgulanmış oluyor. Avrasyasoft gerek her daim şirketinde web tasarımcı ekibini hazır bulundurması gerekse de sizin için önem arz eden değişikliklere anında müdahale etmesiyle diğer bu işi yapan firma ve kişilerden ayrılmış oluyor.

 

» Web tasarım hizmetinde bulunan firma yada şahısların referanslarının bulunması;

Web tasarım çağın vazgeçilmez mesleklerinden oldu. Bu işde, biraz web tasarım yapmayı bilen herkes ben biliyorum diye ortaya çıkıyor. Fakat burada önem arz eden durum web tasarımını hazırlayacak kişinin daha evvel bu konuda deneyimlerinin olup olmadığıdır ve referanslarının olup olmadığıdır. Eğer web tasarım konusunda eğitimli değilse ileriki zamanlarda yada daha tasarımı yaparken karşısına çıkabilecek sorunları çözümleyemez size istediğiniz web site yapısını oluşturamaz. Son zamanlarda hazır şablon, worldpress siteler kullanılmaya başlandı. Bu tarz siteler hiç bir emek sarf edilmeden hazır satın alınıp kullanılan siteler olup üzerinde yapılabilecek değişiklikler de sınırlı kalıp sitelerdir. Bu arada bu tarz siteler hack edilmeye müsait yazılımsal açıkları fazla olan sitelerdir. Web tasarımı yaptırmak isteyen çoğu firma bu gerçeği bilmeden kullanır ve ancak sorun yaşadığında anlar.

 

Avrasyasoft web tasarım ekibi asla hazır kalıp site tasarımı, worldpress yapı web tasarımı kullanmaz kullandırmaz. Web tasarım firmasıyım diyenler, bu işi sırf para kazanmak adına yapan kişiler bile worldpress site kullandırdıkları gibi kendileri de worldpress site kullanır oldu. Sebepse web tasarım konusunda bilgi ve tecrübeli bir ekibe sahip olmamaları. Bünyelerinde web tasarımcı dahi çalıştırmayan bu kişiler web tasarım şirketiyiz diyerek ciddi anlamda piyasayı dolandırmaktadırlar.

 

Avrasyasoft  web tasarım ekibinden çıkan tasarımların hepsi tasarımcılarımızın bizzat kendi üretimleri olup müşterilerimizin istediği tasarım şekline gelene değin üzerinde ciddi emek ve çalışma yapılan tasarımlardır. Avrasyasoft web tasarım ekibi olarak müşterilerimize beğenme garantisi veriyoruz. Dolayısıyla da web tasarım konusunda bu kadar deneyimli bir kadroyla çalışan Avrasyasoft 'un 10 yıllık hizmet geçmişinde onbinlerce firmaya web tasarım projesi mevcuttur.

Mesaj Bırakın Sizi Bilgilendirelim.

         
Ad Soyad  
E-Mail Telefon
Mesaj
 
 
 
         
         
 

 


Tüm Hakları Saklıdır.

 

Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetler | Referanslar | İletişim